Btw, meni je nekako žao tipova koji ne vole da im nacionalni tim pobjedi
neko me svojevremeno ovde pitao za koga cu navijati kada budu igrali sfr canada i srednja zemlja.... necu navijati uopste ...necu ni gledati utakmicu...necu biti ni blizu dalekovidnice ni radija...a sto se mene tice najbolje bi bilo da igraju nereseno..... u svim ostalim slucajevima navijam za dzeka und co....i za zapadnu dzamahiriju pdrazumeva se sve dok ne dojdu na megdan sfr canadi...
..zli jezici pričaju da je protin unuk u mlađim danima žical neko namještenje u pravnom ili državnom sistemu ondašnje srbije, ali ga čaršija valjda nije dovoljno ozbiljno doživjela.. brijem da su gedžovani rekli - šta bre oće ovaj prečanin, to ionako nisu pravi serbi, i šta nas kurac briga jel mu deda tamo neki lički prota, nek si traži posla u auštriji, kud ih je onaj ludi pop čarnojević i doveo... 😉
..nagradno pitanje - za koga bude fra mario navijal na tekmi bih : katar ??
Evo za dušebrižnike Hrvata iz BiH.
Sanja Vlaisavljević. Da li je legalna? Da li je legitimna?
I gdje i kome spada i pripada?
Zgodna fotka (nije moja, francuska rivijera) oslikava odnos, prošlost-sadašnjost, gentrifikacija,...
...zgodna karikatura iz The Economista, pomalo (samo)kritična...😅
Evo, lijepa vijest iz Sarajeva
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/sarajlija-maximilian-aaron-jelacic-zadivio-svijet-zele-ga-i-princeton-i-oxford-i-caltech/