top of page

285 Comments


c-himbenik
c-himbenik
11 hours ago

..nagradno pitanje - za koga bude fra mario navijal na tekmi bih : katar ??



Like
srbin
srbin
3 hours ago
Replying to

Maple

5 hours ago

Replying to

Btw, meni je nekako žao tipova koji ne vole da im nacionalni tim pobjedi


neko me svojevremeno ovde pitao za koga cu navijati kada budu igrali sfr canada i srednja zemlja.... necu navijati uopste ...necu ni gledati utakmicu...necu biti ni blizu dalekovidnice ni radija...a sto se mene tice najbolje bi bilo da igraju nereseno..... u svim ostalim slucajevima navijam za dzeka und co....i za zapadnu dzamahiriju pdrazumeva se sve dok ne dojdu na megdan sfr canadi...

Edited
Like

Vipera
16 hours ago

Evo za dušebrižnike Hrvata iz BiH.

Sanja Vlaisavljević. Da li je legalna? Da li je legitimna?

I gdje i kome spada i pripada?

Like
Vipera
3 hours ago
Replying to

A prezime njeno rođeno ili od g. supruga, da prostiš?

Malo srčajte. Da vidim koliko se želite informirati, a koliko ponavljate plasirane klišeje.

Kad već, neki, imate volju da krojite kapu sirotim Hrvatima katolicima u BiH, ajd sad informirajte se, dnk učite.

Like

@kockasti
@kockasti
18 hours ago

Zgodna fotka (nije moja, francuska rivijera) oslikava odnos, prošlost-sadašnjost, gentrifikacija,...



Like
srbin
srbin
3 hours ago
Replying to

tengo222

8 hours ago

Replying to

kao da je netko zalijepio panel od šperploče preko oštećene fasade


doooobbbbaaaarrrr..... sedi... pet....

Like

@kockasti
@kockasti
4 days ago

...zgodna karikatura iz The Economista, pomalo (samo)kritična...😅



Like
srbin
srbin
3 hours ago
Replying to

tengo222

15 hours ago

Replying to

Welcome to corporativism.


ne znam samo cemu se cudi ovaj komedijas...pa u kalifatu je po defaultu sve korumpirano...zato i jeste kalifat...

Like

c-himbenik
c-himbenik
6 hours ago
Replying to

"ili Slavoserbi što bi rekao Protin Unuk"

...................


..zli jezici pričaju da je protin unuk u mlađim danima žical neko namještenje u pravnom ili državnom sistemu ondašnje srbije, ali ga čaršija valjda nije dovoljno ozbiljno doživjela.. brijem da su gedžovani rekli - šta bre oće ovaj prečanin, to ionako nisu pravi serbi, i šta nas kurac briga jel mu deda tamo neki lički prota, nek si traži posla u auštriji, kud ih je onaj ludi pop čarnojević i doveo... 😉


Like
bottom of page